Creator · #10214

LEGO 10214 Tower Bridge

Najniższa cena LEGO 10214 Tower Bridge to dziś 1329,00 zł w 2 sklepach.

od 1339,49 zł
Oceń zestaw

1329,00 zł + 10,49 zł dostawy

🏆

Najniższa cena w historii!

Zestaw wycofany, cena rynku wtórnego 40% powyżej ceny katalogowej (950 zł) · na poziomie typowej ceny 30 dni (1329 zł) · rekord od 12.06.2026

Gdzie kupić3 oferty

Pokaż ceny
Allegro

Allegro

BEZ SMART
allegro.plDostępne

od 1339,49 zł

0,31 zł/szt

1329,00 zł + dostawa od 10,49 zł

Kup
Empik

Empik

empik.comDostępne

1599,00 zł

0,37 zł/szt

z darmową dostawą

Allegro

Allegro

Allegro Smart!
allegro.plDostępne

1999,00 zł

0,47 zł/szt

darmowa dostawa dla subskrybentów Smart!

LEGO

LEGO

lego.comWycofany, niedostępny

949,99 zł

0,22 zł/szt

Szczegóły zestawu

Numer
10214
Seria
Creator
Podkategoria
Landmarks
Wydany
2010-10
Wycofany
2012
Dystrybucja
Tylko LEGO.com
Wiek
od 16 lat
Wymiary pudełka
48 × 58,2 × 12,7 cm
Ocena okazji
78 / 100
📈

Wycofany z LEGO. Ceny zwykle rosną

Produkcja tego zestawu została zakończona, więc kupisz go już tylko u sprzedawców z pozostałych zapasów. Po ich wyczerpaniu ceny na rynku wtórnym przeważnie idą w górę (przy popularnych seriach nawet o 30-200%). Warto złapać go, póki cena jest jeszcze rozsądna.

+40%vs cena katalogowa
950 zł → obecnie najtaniej 1329 zł (+379 zł)
średnia pewność danych (2 sklepy)
Zobacz, które wycofane zestawy zyskały najwięcej →

Cykl życia zestawu

26 miesięcy w sprzedaży, wycofany 13 lat temu
  1. Premiera
    10.2010
  2. Wycofanie
    2012
  3. Rekord ceny
    650,00 zł17.09.2018
  4. Dziś
    22.10.2026

Produkcja skończyła się w 2012, czyli 13 lat temu. W sklepach zostają już tylko resztki zapasów, a po ich wyczerpaniu zostaje rynek wtórny. Najniższa cena, jaką zanotowaliśmy, to 650,00 zł (17.09.2018).

Wartość na rynku wtórnym

BrickLink, sprzedaż z 6 miesięcy
Odświeżone 16.10.2026Zobacz na BrickLink →

O zestawie LEGO 10214

LEGO 10214 Tower Bridge to zestaw z serii Creator wydany w 2010 roku. Składa się z 4295 elementów. Wymiary pudełka to około 48 x 58,2 x 12,7 cm, a waga zestawu to 4,4 kg. Producent rekomenduje go dla budujących w wieku od 16 lat. Cena katalogowa to 949,99 zł, co daje około 0,22 zł za element. Zestaw został wycofany z oficjalnej sprzedaży LEGO, kupisz go już tylko z pozostałych zapasów sklepów lub na rynku wtórnym.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje LEGO 10214 Tower Bridge?

Najlepsza aktualna cena zestawu LEGO 10214 Tower Bridge to 1329,00 zł. Porównujemy ceny w 2 sklepach.

Ile elementów ma zestaw LEGO 10214?

Zestaw LEGO 10214 Tower Bridge zawiera 4295 elementów.

Jakie wymiary ma zestaw LEGO 10214?

Pudełko zestawu LEGO 10214 Tower Bridge ma wymiary około 48 x 58,2 x 12,7 cm, a całość waży 4,4 kg.

Czy LEGO 10214 jest wycofane?

Tak, zestaw LEGO 10214 Tower Bridge ma status wycofanego i nie jest już produkowany (produkcja skończyła się 31 grudnia 2012, premiera w 2010 roku). Można go jeszcze kupić z pozostałych zapasów sklepów, a po ich wyczerpaniu ceny zwykle rosną.

Gdzie znajdę instrukcję do LEGO 10214?

Instrukcja budowania zestawu LEGO 10214 jest bezpłatnie dostępna w oficjalnym serwisie LEGO, skąd można ją pobrać w formacie PDF i wydrukować.

Gdzie najtaniej kupić LEGO 10214?

Najtaniej kupisz LEGO 10214 Tower Bridge w sklepie Allegro, od 1339,49 zł.

Ile kosztuje jeden element zestawu LEGO 10214?

Przy cenie katalogowej 949,99 zł i 4295 elementów jeden element kosztuje około 0,22 zł.

Cena LEGO 10214 z ostatnich 31 dni

Przez ostatnie 31 dni cena LEGO 10214 stała w miejscu i trzymała się okolic 1339,49 zł. Dzisiejsza cena jest równa najniższej z tego okresu. Najniższa znana cena tego zestawu w całej historii to 650,00 zł (17 września 2018).

Instrukcja LEGO 10214

Instrukcję budowania zestawu LEGO 10214 Tower Bridge LEGO udostępnia bezpłatnie w swoim serwisie, skąd można ją pobrać i wydrukować. Przyda się przy składaniu 4295 elementów i przy sprawdzaniu, czy w pudełku niczego nie brakuje.

Otwórz instrukcję LEGO 10214 w serwisie LEGO

Warto wiedzieć

Dla kogo ten zestaw

To propozycja głównie dla nastolatków i starszych fanów.

Z 4295 elementów jest to ogromny, wielogodzinny projekt.

Cena, oszczędności i dostępność

W ciągu ostatnich 30 dni cena spadała nawet do 1329,00 zł.

Zestaw jest wycofany z produkcji, dlatego ceny zwykle rosną wraz z wyczerpywaniem się zapasów. Ustaw alert, aby złapać ostatnie egzemplarze w dobrej cenie.

1339,49 zł
Kup najtaniej w Allegro
Kup w Allegro