Super Heroes Marvel · #30302

LEGO 30302 Spider-Man Glider

Najniższa cena LEGO 30302 Spider-Man Glider to dziś 69,69 zł w 1 sklepie.

69,69 zł
Oceń zestaw
➡️

Stabilna cena

1% powyżej typowej ceny 30 dni (69 zł)

Gdzie kupić1 oferta

Allegro

Allegro

Allegro Smart!
allegro.plDostępne

69,69 zł

1,55 zł/szt

darmowa dostawa dla subskrybentów Smart!

Kup

Szczegóły zestawu

Numer
30302
Wydany
2014-01
Wycofany
2014
Dystrybucja
Ograniczona dostępność
Wiek
od 6 lat
Wymiary pudełka
19,5 × 17 × 0,8 cm
Ocena okazji
62 / 100
📈

Wycofany z LEGO. Ceny zwykle rosną

Produkcja tego zestawu została zakończona, więc kupisz go już tylko u sprzedawców z pozostałych zapasów. Po ich wyczerpaniu ceny na rynku wtórnym przeważnie idą w górę (przy popularnych seriach nawet o 30-200%). Warto złapać go, póki cena jest jeszcze rozsądna.

Cykl życia zestawu

11 miesięcy w sprzedaży, wycofany 11 lat temu
  1. Premiera
    01.2014
  2. Wycofanie
    2014
  3. Rekord ceny
    25,00 zł17.08.2020
  4. Dziś
    22.10.2026

Produkcja skończyła się w 2014, czyli 11 lat temu. W sklepach zostają już tylko resztki zapasów, a po ich wyczerpaniu zostaje rynek wtórny. Najniższa cena, jaką zanotowaliśmy, to 25,00 zł (17.08.2020).

Wartość na rynku wtórnym

BrickLink, sprzedaż z 6 miesięcy
Same minifigurki warte są14,99 zł
Odświeżone 18.10.2026Zobacz na BrickLink →

O zestawie LEGO 30302

LEGO 30302 Spider-Man Glider to zestaw z serii Super Heroes Marvel wydany w 2014 roku. Składa się z 45 elementów i zawiera 1 minifigurkę. Wymiary pudełka to około 19,5 x 17 x 0,8 cm. Producent rekomenduje go dla budujących w wieku od 6 lat. Zestaw został wycofany z oficjalnej sprzedaży LEGO, kupisz go już tylko z pozostałych zapasów sklepów lub na rynku wtórnym.

Minifigurki w zestawie (1)

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje LEGO 30302 Spider-Man Glider?

Najlepsza aktualna cena zestawu LEGO 30302 Spider-Man Glider to 69,69 zł. Porównujemy ceny w 1 sklepie.

Ile elementów ma zestaw LEGO 30302?

Zestaw LEGO 30302 Spider-Man Glider zawiera 45 elementów.

Jakie wymiary ma zestaw LEGO 30302?

Pudełko zestawu LEGO 30302 Spider-Man Glider ma wymiary około 19,5 x 17 x 0,8 cm.

Czy zestaw LEGO 30302 zawiera minifigurki?

Tak, zestaw zawiera 1 minifigurkę.

Czy LEGO 30302 jest wycofane?

Tak, zestaw LEGO 30302 Spider-Man Glider ma status wycofanego i nie jest już produkowany (produkcja skończyła się 31 grudnia 2014, premiera w 2014 roku). Można go jeszcze kupić z pozostałych zapasów sklepów, a po ich wyczerpaniu ceny zwykle rosną.

Gdzie znajdę instrukcję do LEGO 30302?

Instrukcja budowania zestawu LEGO 30302 jest bezpłatnie dostępna w oficjalnym serwisie LEGO, skąd można ją pobrać w formacie PDF i wydrukować.

Gdzie najtaniej kupić LEGO 30302?

Najtaniej kupisz LEGO 30302 Spider-Man Glider w sklepie Allegro za 69,69 zł.

Cena LEGO 30302 z ostatnich 29 dni

Przez ostatnie 29 dni cena LEGO 30302 stała w miejscu i trzymała się okolic 69,00 zł. Dziś jest o 1% drożej niż w najtańszym dniu. Najniższa znana cena tego zestawu w całej historii to 25,00 zł (17 sierpnia 2020).

Instrukcja LEGO 30302

Instrukcję budowania zestawu LEGO 30302 Spider-Man Glider LEGO udostępnia bezpłatnie w swoim serwisie, skąd można ją pobrać i wydrukować. Przyda się przy składaniu 45 elementów i przy sprawdzaniu, czy w pudełku niczego nie brakuje.

Otwórz instrukcję LEGO 30302 w serwisie LEGO
69,69 zł
Kup najtaniej w Allegro
Kup w Allegro