Disney · #30558

LEGO 30558 Raya and the Ongi's Heart Lands Adventure

Najniższa cena LEGO 30558 Raya and the Ongi's Heart Lands Adventure to dziś 38,00 zł w 1 sklepie.

38,00 zł
Oceń zestaw
🏆

Najniższa cena od 30 dni

4% poniżej średniej 30 dni

Zestaw wycofany, cena rynku wtórnego 157% powyżej ceny katalogowej (15 zł) · 4% poniżej typowej ceny 30 dni (40 zł)

Gdzie kupić1 oferta

Allegro

Allegro

allegro.plDostępne

38,00 zł

0,78 zł/szt

+ dostawa do sprawdzeniazależy od sprzedawcy

Kup
LEGO

LEGO

lego.comWycofany, niedostępny

14,76 zł

0,30 zł/szt

Szczegóły zestawu

Numer
30558
Seria
Disney
Wydany
marzec 2021
Wycofany
2021
Dystrybucja
Szeroka dostępność
Wiek
od 5 lat
Wymiary pudełka
17 × 17 × 1 cm
Ocena okazji
62 / 100
📈

Wycofany z LEGO. Ceny zwykle rosną

Produkcja tego zestawu została zakończona, więc kupisz go już tylko u sprzedawców z pozostałych zapasów. Po ich wyczerpaniu ceny na rynku wtórnym przeważnie idą w górę (przy popularnych seriach nawet o 30-200%). Warto złapać go, póki cena jest jeszcze rozsądna.

Cykl życia zestawu

9 miesięcy w sprzedaży, wycofany 4 lata temu
  1. Premiera
    03.2021
  2. Wycofanie
    2021
  3. Rekord ceny
    14,76 zł06.01.2024
  4. Dziś
    22.10.2026

Produkcja skończyła się w 2021, czyli 4 lata temu. W sklepach zostają już tylko resztki zapasów, a po ich wyczerpaniu zostaje rynek wtórny. Najniższa cena, jaką zanotowaliśmy, to 14,76 zł (06.01.2024).

Wartość na rynku wtórnym

BrickLink, sprzedaż z 6 miesięcy
Same minifigurki warte są7,42 zł
Odświeżone 18.10.2026Zobacz na BrickLink →

O zestawie LEGO 30558

LEGO 30558 Raya and the Ongi's Heart Lands Adventure to zestaw z serii Disney wydany w 2021 roku. Składa się z 49 elementów i zawiera 1 minifigurkę. Wymiary pudełka to około 17 x 17 x 1 cm. Producent rekomenduje go dla budujących w wieku od 5 lat. Cena katalogowa to 14,76 zł, co daje około 0,30 zł za element. Zestaw został wycofany z oficjalnej sprzedaży LEGO, kupisz go już tylko z pozostałych zapasów sklepów lub na rynku wtórnym.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje LEGO 30558 Raya and the Ongi's Heart Lands Adventure?

Najlepsza aktualna cena zestawu LEGO 30558 Raya and the Ongi's Heart Lands Adventure to 38,00 zł. Porównujemy ceny w 1 sklepie.

Ile elementów ma zestaw LEGO 30558?

Zestaw LEGO 30558 Raya and the Ongi's Heart Lands Adventure zawiera 49 elementów.

Jakie wymiary ma zestaw LEGO 30558?

Pudełko zestawu LEGO 30558 Raya and the Ongi's Heart Lands Adventure ma wymiary około 17 x 17 x 1 cm.

Czy zestaw LEGO 30558 zawiera minifigurki?

Tak, zestaw zawiera 1 minifigurkę.

Czy LEGO 30558 jest wycofane?

Tak, zestaw LEGO 30558 Raya and the Ongi's Heart Lands Adventure ma status wycofanego i nie jest już produkowany (produkcja skończyła się 31 grudnia 2021, premiera w 2021 roku). Można go jeszcze kupić z pozostałych zapasów sklepów, a po ich wyczerpaniu ceny zwykle rosną.

Gdzie znajdę instrukcję do LEGO 30558?

Instrukcja budowania zestawu LEGO 30558 jest bezpłatnie dostępna w oficjalnym serwisie LEGO, skąd można ją pobrać w formacie PDF i wydrukować.

Gdzie najtaniej kupić LEGO 30558?

Najtaniej kupisz LEGO 30558 Raya and the Ongi's Heart Lands Adventure w sklepie Allegro za 38,00 zł.

Cena LEGO 30558 z ostatnich 29 dni

Przez ostatnie 29 dni cena LEGO 30558 wahała się od 38,00 zł (21 października 2026) do 39,79 zł (22 września 2026), czyli o 4%. Dzisiejsza cena jest równa najniższej z tego okresu. Najniższa znana cena tego zestawu w całej historii to 14,76 zł (6 stycznia 2024).

Instrukcja LEGO 30558

Instrukcję budowania zestawu LEGO 30558 Raya and the Ongi's Heart Lands Adventure LEGO udostępnia bezpłatnie w swoim serwisie, skąd można ją pobrać i wydrukować. Przyda się przy składaniu 49 elementów i przy sprawdzaniu, czy w pudełku niczego nie brakuje.

Otwórz instrukcję LEGO 30558 w serwisie LEGO
38,00 zł
Kup najtaniej w Allegro
Kup w Allegro