City · #40175

LEGO 40175 Police Road Block Mission

Najniższa cena LEGO 40175 Police Road Block Mission to dziś 52,99 zł w 1 sklepie.

52,99 zł
Oceń zestaw
🏆

Świetna okazja

Zestaw wycofany, cena rynku wtórnego 430% powyżej ceny katalogowej (10 zł) · 2% powyżej typowej ceny 30 dni (52 zł) · historycznie niska (dolny kwartyl)

Gdzie kupić1 oferta

Allegro

Allegro

Allegro Smart!
allegro.plDostępne

52,99 zł

0,91 zł/szt

darmowa dostawa dla subskrybentów Smart!

Kup
LEGO

LEGO

lego.comWycofany, niedostępny

10,00 zł

0,17 zł/szt

Szczegóły zestawu

Numer
40175
Seria
City
Podkategoria
Police
Wydany
styczeń 2017
Wycofany
2017
Dystrybucja
Zestaw promocyjny
Wiek
od 6 lat
Wymiary pudełka
17 × 17 × 1,4 cm
📈

Wycofany z LEGO. Ceny zwykle rosną

Produkcja tego zestawu została zakończona, więc kupisz go już tylko u sprzedawców z pozostałych zapasów. Po ich wyczerpaniu ceny na rynku wtórnym przeważnie idą w górę (przy popularnych seriach nawet o 30-200%). Warto złapać go, póki cena jest jeszcze rozsądna.

Cykl życia zestawu

11 miesięcy w sprzedaży, wycofany 8 lat temu
  1. Premiera
    01.2017
  2. Wycofanie
    2017
  3. Rekord ceny
    10,00 zł15.06.2021
  4. Dziś
    22.10.2026

Produkcja skończyła się w 2017, czyli 8 lat temu. W sklepach zostają już tylko resztki zapasów, a po ich wyczerpaniu zostaje rynek wtórny. Najniższa cena, jaką zanotowaliśmy, to 10,00 zł (15.06.2021).

Wartość na rynku wtórnym

BrickLink, sprzedaż z 6 miesięcy
Same minifigurki warte są8,67 zł
Odświeżone 19.10.2026Zobacz na BrickLink →

O zestawie LEGO 40175

LEGO 40175 Police Road Block Mission to zestaw z serii City wydany w 2017 roku. Składa się z 58 elementów i zawiera 1 minifigurkę. Wymiary pudełka to około 17 x 17 x 1,4 cm. Producent rekomenduje go dla budujących w wieku od 6 lat. Cena katalogowa to 10,00 zł, co daje około 0,17 zł za element. Zestaw został wycofany z oficjalnej sprzedaży LEGO, kupisz go już tylko z pozostałych zapasów sklepów lub na rynku wtórnym.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje LEGO 40175 Police Road Block Mission?

Najlepsza aktualna cena zestawu LEGO 40175 Police Road Block Mission to 52,99 zł. Porównujemy ceny w 1 sklepie.

Ile elementów ma zestaw LEGO 40175?

Zestaw LEGO 40175 Police Road Block Mission zawiera 58 elementów. W tym 10 unikalnych elementów dostępnych tylko w tym zestawie.

Jakie wymiary ma zestaw LEGO 40175?

Pudełko zestawu LEGO 40175 Police Road Block Mission ma wymiary około 17 x 17 x 1,4 cm.

Czy zestaw LEGO 40175 zawiera minifigurki?

Tak, zestaw zawiera 1 minifigurkę.

Czy LEGO 40175 jest wycofane?

Tak, zestaw LEGO 40175 Police Road Block Mission ma status wycofanego i nie jest już produkowany (produkcja skończyła się 31 grudnia 2017, premiera w 2017 roku). Można go jeszcze kupić z pozostałych zapasów sklepów, a po ich wyczerpaniu ceny zwykle rosną.

Gdzie znajdę instrukcję do LEGO 40175?

Instrukcja budowania zestawu LEGO 40175 jest bezpłatnie dostępna w oficjalnym serwisie LEGO, skąd można ją pobrać w formacie PDF i wydrukować.

Gdzie najtaniej kupić LEGO 40175?

Najtaniej kupisz LEGO 40175 Police Road Block Mission w sklepie Allegro za 52,99 zł.

Cena LEGO 40175 z ostatnich 30 dni

Przez ostatnie 30 dni cena LEGO 40175 stała w miejscu i trzymała się okolic 51,99 zł. Dziś jest o 2% drożej niż w najtańszym dniu. Najniższa znana cena tego zestawu w całej historii to 10,00 zł (15 czerwca 2021).

Instrukcja LEGO 40175

Instrukcję budowania zestawu LEGO 40175 Police Road Block Mission LEGO udostępnia bezpłatnie w swoim serwisie, skąd można ją pobrać i wydrukować. Przyda się przy składaniu 58 elementów i przy sprawdzaniu, czy w pudełku niczego nie brakuje.

Otwórz instrukcję LEGO 40175 w serwisie LEGO
52,99 zł
Kup najtaniej w Allegro
Kup w Allegro