Technic · #42168

LEGO 42168 John Deere 9700 Forage Harvester

Najniższa cena LEGO 42168 John Deere 9700 Forage Harvester to dziś 177,90 zł w 7 sklepach.

➡️

Cena wzrosła od niedawnego minimum

3% poniżej średniej 30 dni

Zestaw wycofany, cena rynku wtórnego 1% powyżej ceny katalogowej (185 zł) · Oszczędzasz 7 zł (4%) vs cena katalogowa 185 zł · 3% poniżej typowej ceny 30 dni (193 zł) · min. 30 dni: 170 zł (10% taniej)

Gdzie kupić7 ofert

Pokaż ceny
Allegro

Allegro

allegro.plDostępne

186,89 zł

0,33 zł/szt

+ dostawa do sprawdzeniazależy od sprzedawcy

Kup
Sklep Klocki

Sklep Klocki

sklepklocki.plDostępne

192,99 zł

0,35 zł/szt

z dostawą 13,99 złcena 179,00 zł + kurier

BricksBerg

BricksBerg

bricksberg.plDostępne

193,80 zł

0,35 zł/szt

z dostawą 15,90 złcena 177,90 zł + kurier

Archiwum Zabawek

Archiwum Zabawek

archiwumzabawek.plDostępne

198,00 zł

0,35 zł/szt

z dostawą 19,00 złcena 179,00 zł + kurier

Erli.pl

Erli.pl

erli.plDostępne

199,45 zł

0,36 zł/szt

z darmową dostawą

Szczegóły zestawu

Numer
42168
Seria
Technic
Podkategoria
Licensed
Wydany
styczeń 2024
Wycofany
2025
Dystrybucja
Szeroka dostępność
Wiek
od 9 lat
Wymiary pudełka
22,2 × 26,2 × 9,5 cm
📈

Wycofany z LEGO. Ceny zwykle rosną

Produkcja tego zestawu została zakończona, więc kupisz go już tylko u sprzedawców z pozostałych zapasów. Po ich wyczerpaniu ceny na rynku wtórnym przeważnie idą w górę (przy popularnych seriach nawet o 30-200%). Warto złapać go, póki cena jest jeszcze rozsądna.

+1%vs cena katalogowa
185 zł → obecnie najtaniej 187 zł (+2 zł)
wysoka pewność danych (7 sklepów)
Zobacz, które wycofane zestawy zyskały najwięcej →

Cykl życia zestawu

23 miesiące w sprzedaży, wycofany 9 miesięcy temu
  1. Premiera
    01.2024
  2. Rekord ceny
    99,00 zł23.11.2024
  3. Wycofanie
    2025
  4. Dziś
    22.10.2026

Produkcja skończyła się w 2025, czyli 9 miesięcy temu. W sklepach zostają już tylko resztki zapasów, a po ich wyczerpaniu zostaje rynek wtórny. Najniższa cena, jaką zanotowaliśmy, to 99,00 zł (23.11.2024).

Wartość na rynku wtórnym

BrickLink, sprzedaż z 6 miesięcy
Odświeżone 19.10.2026Zobacz na BrickLink →

O zestawie LEGO 42168

LEGO 42168 John Deere 9700 Forage Harvester to zestaw z serii Technic wydany w 2024 roku. Składa się z 559 elementów. Wymiary pudełka to około 22,2 x 26,2 x 9,5 cm. Producent rekomenduje go dla budujących w wieku od 9 lat. Cena katalogowa to 184,99 zł, co daje około 0,33 zł za element. Zestaw został wycofany z oficjalnej sprzedaży LEGO, kupisz go już tylko z pozostałych zapasów sklepów lub na rynku wtórnym.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje LEGO 42168 John Deere 9700 Forage Harvester?

Najlepsza aktualna cena zestawu LEGO 42168 John Deere 9700 Forage Harvester to 177,90 zł. Porównujemy ceny w 7 sklepach.

Ile elementów ma zestaw LEGO 42168?

Zestaw LEGO 42168 John Deere 9700 Forage Harvester zawiera 559 elementów.

Jakie wymiary ma zestaw LEGO 42168?

Pudełko zestawu LEGO 42168 John Deere 9700 Forage Harvester ma wymiary około 22,2 x 26,2 x 9,5 cm.

Czy LEGO 42168 jest wycofane?

Tak, zestaw LEGO 42168 John Deere 9700 Forage Harvester ma status wycofanego i nie jest już produkowany (produkcja skończyła się 31 grudnia 2025, premiera w 2024 roku). Można go jeszcze kupić z pozostałych zapasów sklepów, a po ich wyczerpaniu ceny zwykle rosną.

Gdzie znajdę instrukcję do LEGO 42168?

Instrukcja budowania zestawu LEGO 42168 jest bezpłatnie dostępna w oficjalnym serwisie LEGO, skąd można ją pobrać w formacie PDF i wydrukować.

Gdzie najtaniej kupić LEGO 42168?

Najtaniej kupisz LEGO 42168 John Deere 9700 Forage Harvester w sklepie Allegro za 186,89 zł.

Ile kosztuje jeden element zestawu LEGO 42168?

Przy cenie katalogowej 184,99 zł i 559 elementów jeden element kosztuje około 0,33 zł.

Ile można zaoszczędzić na LEGO 42168?

Obecnie najlepsza oferta 177,90 zł jest o 4% (7 zł) niższa od ceny katalogowej 184,99 zł.

Cena LEGO 42168 z ostatnich 31 dni

Przez ostatnie 31 dni cena LEGO 42168 wahała się od 169,90 zł (29 września 2026) do 192,99 zł (22 września 2026), czyli o 12%. Dziś jest o 5% drożej niż w najtańszym dniu. Najniższa znana cena tego zestawu w całej historii to 99,00 zł (23 listopada 2024).

Instrukcja LEGO 42168

Instrukcję budowania zestawu LEGO 42168 John Deere 9700 Forage Harvester LEGO udostępnia bezpłatnie w swoim serwisie, skąd można ją pobrać i wydrukować. Przyda się przy składaniu 559 elementów i przy sprawdzaniu, czy w pudełku niczego nie brakuje.

Otwórz instrukcję LEGO 42168 w serwisie LEGO

Warto wiedzieć

Dla kogo ten zestaw

Zestaw jest kierowany przede wszystkim do starszych dzieci i młodzieży.

Przy 559 elementów to obszerna budowa na kilka sesji.

Cena, oszczędności i dostępność

W ciągu ostatnich 30 dni cena spadała nawet do 169,90 zł.

Zestaw jest wycofany z produkcji, dlatego ceny zwykle rosną wraz z wyczerpywaniem się zapasów. Ustaw alert, aby złapać ostatnie egzemplarze w dobrej cenie.

186,89 zł
Kup najtaniej w Allegro
Kup w Allegro