Educational and Dacta · #45620

LEGO 45620 Science Kit Year 1-3

Najniższa cena LEGO 45620 Science Kit Year 1-3 to dziś 1640,00 zł w 1 sklepie.

1640,00 zł
Oceń zestaw
🏆

Świetna okazja

na poziomie typowej ceny 30 dni (1640 zł) · historycznie niska (dolny kwartyl)

Gdzie kupić1 oferta

Allegro

Allegro

Allegro Smart!
allegro.plDostępne

1640,00 zł

5,90 zł/szt

darmowa dostawa dla subskrybentów Smart!

Kup
LEGO

LEGO

lego.comWycofany, niedostępny

1640,00 zł

5,90 zł/szt

Szczegóły zestawu

Numer
45620
Podkategoria
Science
Wydany
sierpień 2025
Dystrybucja
Educational
Wiek
od 5 lat
Wymiary pudełka
30,8 × 42,6 × 10,5 cm
Ocena okazji
62 / 100
📈

Wycofany z LEGO. Ceny zwykle rosną

Produkcja tego zestawu została zakończona, więc kupisz go już tylko u sprzedawców z pozostałych zapasów. Po ich wyczerpaniu ceny na rynku wtórnym przeważnie idą w górę (przy popularnych seriach nawet o 30-200%). Warto złapać go, póki cena jest jeszcze rozsądna.

Cykl życia zestawu

  1. Premiera
    08.2025
  2. Rekord ceny
    1639,00 zł23.06.2026
  3. Dziś
    22.10.2026

Wartość na rynku wtórnym

BrickLink, sprzedaż z 6 miesięcy
Same minifigurki warte są64,71 złWycena 4 z 5 figurek, reszta czeka na dane.
BrickLink, sprzedaż z 6 miesięcyZobacz na BrickLink →

O zestawie LEGO 45620

LEGO 45620 Science Kit Year 1-3 to zestaw z serii Educational and Dacta wydany w 2025 roku. Składa się z 278 elementów i zawiera 6 minifigurek, w tym 2 na wyłączność. Wymiary pudełka to około 30,8 x 42,6 x 10,5 cm. Producent rekomenduje go dla budujących w wieku od 5 lat. Cena katalogowa to 1640,00 zł, co daje około 5,90 zł za element. Zestaw został wycofany z oficjalnej sprzedaży LEGO, kupisz go już tylko z pozostałych zapasów sklepów lub na rynku wtórnym.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje LEGO 45620 Science Kit Year 1-3?

Najlepsza aktualna cena zestawu LEGO 45620 Science Kit Year 1-3 to 1640,00 zł. Porównujemy ceny w 1 sklepie.

Ile elementów ma zestaw LEGO 45620?

Zestaw LEGO 45620 Science Kit Year 1-3 zawiera 278 elementów.

Jakie wymiary ma zestaw LEGO 45620?

Pudełko zestawu LEGO 45620 Science Kit Year 1-3 ma wymiary około 30,8 x 42,6 x 10,5 cm.

Czy zestaw LEGO 45620 zawiera minifigurki?

Tak, zestaw zawiera 6 minifigurek. W tym 2 ekskluzywne minifigurki.

Czy LEGO 45620 jest wycofane?

Tak, zestaw LEGO 45620 Science Kit Year 1-3 ma status wycofanego i nie jest już produkowany (premiera w 2025 roku). Można go jeszcze kupić z pozostałych zapasów sklepów, a po ich wyczerpaniu ceny zwykle rosną.

Gdzie znajdę instrukcję do LEGO 45620?

Instrukcja budowania zestawu LEGO 45620 jest bezpłatnie dostępna w oficjalnym serwisie LEGO, skąd można ją pobrać w formacie PDF i wydrukować.

Gdzie najtaniej kupić LEGO 45620?

Najtaniej kupisz LEGO 45620 Science Kit Year 1-3 w sklepie Allegro za 1640,00 zł.

Ile kosztuje jeden element zestawu LEGO 45620?

Przy cenie katalogowej 1640,00 zł i 278 elementów jeden element kosztuje około 5,90 zł.

Cena LEGO 45620 z ostatnich 31 dni

Przez ostatnie 31 dni cena LEGO 45620 stała w miejscu i trzymała się okolic 1640,00 zł. Dzisiejsza cena jest równa najniższej z tego okresu. Najniższa znana cena tego zestawu w całej historii to 1639,00 zł (23 czerwca 2026).

Instrukcja LEGO 45620

Instrukcję budowania zestawu LEGO 45620 Science Kit Year 1-3 LEGO udostępnia bezpłatnie w swoim serwisie, skąd można ją pobrać i wydrukować. Przyda się przy składaniu 278 elementów i przy sprawdzaniu, czy w pudełku niczego nie brakuje.

Otwórz instrukcję LEGO 45620 w serwisie LEGO

Warto wiedzieć

Dla kogo ten zestaw

Zestaw jest kierowany przede wszystkim do przedszkolaków.

Przy 278 elementów to budowa na jedno lub dwa popołudnia.

Cena, oszczędności i dostępność

W ciągu ostatnich 30 dni cena spadała nawet do 1640,00 zł.

Zestaw jest wycofany z produkcji, dlatego ceny zwykle rosną wraz z wyczerpywaniem się zapasów. Ustaw alert, aby złapać ostatnie egzemplarze w dobrej cenie.

1640,00 zł
Kup najtaniej w Allegro
Kup w Allegro