Service Packs · #5109

LEGO 5109 Pneumatic Tubes and Pieces

Najniższa cena LEGO 5109 Pneumatic Tubes and Pieces to dziś 140,00 zł w 1 sklepie.

140,00 zł
Oceń zestaw

odbiór osobisty 0 zł zamiast 8,99 zł za wysyłkę

🏆

Najniższa cena w historii!

na poziomie typowej ceny 30 dni (140 zł) · rekord od 16.06.2026

Gdzie kupić1 oferta

Pokaż ceny
Empik

Empik

empik.comDostępne

140,00 zł

23,33 zł/szt

przy odbiorze w saloniekurier: +8,99 zł

Kup

Szczegóły zestawu

Numer
5109
Podkategoria
Technic
Wydany
1989
Dystrybucja
Tylko LEGO.com
Ocena okazji
78 / 100
📈

Wycofany z LEGO. Ceny zwykle rosną

Produkcja tego zestawu została zakończona, więc kupisz go już tylko u sprzedawców z pozostałych zapasów. Po ich wyczerpaniu ceny na rynku wtórnym przeważnie idą w górę (przy popularnych seriach nawet o 30-200%). Warto złapać go, póki cena jest jeszcze rozsądna.

Cykl życia zestawu

  1. Premiera
    1989
  2. Rekord ceny
    140,00 zł16.06.2026
  3. Dziś
    22.10.2026

Wartość na rynku wtórnym

BrickLink, sprzedaż z 6 miesięcy
Odświeżone 20.10.2026Zobacz na BrickLink →

O zestawie LEGO 5109

LEGO 5109 Pneumatic Tubes and Pieces to zestaw z serii Service Packs wydany w 1989 roku. Składa się z 6 elementów. Zestaw został wycofany z oficjalnej sprzedaży LEGO, kupisz go już tylko z pozostałych zapasów sklepów lub na rynku wtórnym.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje LEGO 5109 Pneumatic Tubes and Pieces?

Najlepsza aktualna cena zestawu LEGO 5109 Pneumatic Tubes and Pieces to 140,00 zł. Porównujemy ceny w 1 sklepie.

Ile elementów ma zestaw LEGO 5109?

Zestaw LEGO 5109 Pneumatic Tubes and Pieces zawiera 6 elementów.

Czy LEGO 5109 jest wycofane?

Tak, zestaw LEGO 5109 Pneumatic Tubes and Pieces ma status wycofanego i nie jest już produkowany (premiera w 1989 roku). Można go jeszcze kupić z pozostałych zapasów sklepów, a po ich wyczerpaniu ceny zwykle rosną.

Gdzie najtaniej kupić LEGO 5109?

Najtaniej kupisz LEGO 5109 Pneumatic Tubes and Pieces w sklepie Empik za 140,00 zł.

Cena LEGO 5109 z ostatnich 31 dni

Przez ostatnie 31 dni cena LEGO 5109 wahała się od 140,00 zł (22 października 2026) do 148,99 zł (22 września 2026), czyli o 6%. Dzisiejsza cena jest równa najniższej z tego okresu.

Ten zestaw znajdziesz też w

140,00 zł
Kup najtaniej w Empik
Kup w Empik