Hero Factory · #6283
LEGO 6283 Voltix
Najniższa cena LEGO 6283 Voltix to dziś 89,99 zł w 1 sklepie. Ceny sprawdzone 22 października 2026. Zestaw z 2012 roku, z serii Hero Factory, 61 elementów.
odbiór osobisty 0 zł zamiast 8,99 zł za wysyłkę
Najniższa cena w historii!
Zestaw wycofany, cena rynku wtórnego 80% powyżej ceny katalogowej (50 zł) · na poziomie typowej ceny 30 dni (90 zł) · rekord od 25.06.2026
Gdzie kupić1 oferta
Zbieramy oferty z ponad 50 polskich sklepów i sprawdzamy ceny wiele razy dziennie, a przy każdej ofercie piszemy, kiedy widzieliśmy ją ostatnio. Główna kwota to koszt do zapłaty: cena produktu plus dostawa wszędzie tam, gdzie sklep publikuje swój cennik. Pod nią pokazujemy, ile z tej kwoty jest ceną, a ile wysyłką. Przy sklepie, który cennika nie podaje, kwota jest samą ceną produktu i nie doliczamy niczego. Opracowanie: Redakcja KlockoRadar.

Empik
89,99 zł
1,48 zł/szt
przy odbiorze w saloniekurier: +8,99 zł

LEGO
49,99 zł
0,82 zł/szt
Szczegóły zestawu
- Numer
- 6283
- Seria
- Hero Factory
- Podkategoria
- Breakout
- Wydany
- 2012-08
- Wycofany
- 07.2013
- Dystrybucja
- Szeroka dostępność
- Wiek
- od 7 lat
- Wymiary pudełka
- 28 × 19 × 7 cm
- Ocena okazji
- 78 / 100
Wycofany z LEGO. Ceny zwykle rosną
Produkcja tego zestawu została zakończona, więc kupisz go już tylko u sprzedawców z pozostałych zapasów. Po ich wyczerpaniu ceny na rynku wtórnym przeważnie idą w górę (przy popularnych seriach nawet o 30-200%). Warto złapać go, póki cena jest jeszcze rozsądna.
Cykl życia zestawu
11 miesięcy w sprzedaży, wycofany 13 lat temu- Premiera08.2012
- Wycofanie07.2013
- Rekord ceny89,99 zł25.06.2026
- Dziś22.10.2026
Produkcja skończyła się w lipcu 2013, czyli 13 lat temu. W sklepach zostają już tylko resztki zapasów, a po ich wyczerpaniu zostaje rynek wtórny. Najniższa cena, jaką zanotowaliśmy, to 89,99 zł (25.06.2026).
Wartość na rynku wtórnym
BrickLink, sprzedaż z 6 miesięcyO zestawie LEGO 6283
LEGO 6283 Voltix to zestaw z serii Hero Factory wydany w 2012 roku. Składa się z 61 elementów. Wymiary pudełka to około 28 x 19 x 7 cm, a waga zestawu to 0,2 kg. Producent rekomenduje go dla budujących w wieku od 7 lat. Cena katalogowa to 49,99 zł, co daje około 0,82 zł za element. Zestaw został wycofany z oficjalnej sprzedaży LEGO, kupisz go już tylko z pozostałych zapasów sklepów lub na rynku wtórnym.
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje LEGO 6283 Voltix?
Najlepsza aktualna cena zestawu LEGO 6283 Voltix to 89,99 zł. Porównujemy ceny w 1 sklepie.
Ile elementów ma zestaw LEGO 6283?
Zestaw LEGO 6283 Voltix zawiera 61 elementów.
Jakie wymiary ma zestaw LEGO 6283?
Pudełko zestawu LEGO 6283 Voltix ma wymiary około 28 x 19 x 7 cm, a całość waży 0,2 kg.
Czy LEGO 6283 jest wycofane?
Tak, zestaw LEGO 6283 Voltix ma status wycofanego i nie jest już produkowany (produkcja skończyła się 31 lipca 2013, premiera w 2012 roku). Można go jeszcze kupić z pozostałych zapasów sklepów, a po ich wyczerpaniu ceny zwykle rosną.
Gdzie znajdę instrukcję do LEGO 6283?
Instrukcja budowania zestawu LEGO 6283 jest bezpłatnie dostępna w oficjalnym serwisie LEGO, skąd można ją pobrać w formacie PDF i wydrukować.
Gdzie najtaniej kupić LEGO 6283?
Najtaniej kupisz LEGO 6283 Voltix w sklepie Empik za 89,99 zł.
Cena LEGO 6283 z ostatnich 31 dni
Przez ostatnie 31 dni cena LEGO 6283 wahała się od 89,99 zł (22 października 2026) do 98,98 zł (22 września 2026), czyli o 9%. Dzisiejsza cena jest równa najniższej z tego okresu.
Instrukcja LEGO 6283
Instrukcję budowania zestawu LEGO 6283 Voltix LEGO udostępnia bezpłatnie w swoim serwisie, skąd można ją pobrać i wydrukować. Przyda się przy składaniu 61 elementów i przy sprawdzaniu, czy w pudełku niczego nie brakuje.
Otwórz instrukcję LEGO 6283 w serwisie LEGO