Minecraft · #662206

LEGO 662206 Alex with Skeleton and Skeleton Horse

Najniższa cena LEGO 662206 Alex with Skeleton and Skeleton Horse to dziś 22,49 zł w 1 sklepie.

31,48 zł
Oceń zestaw

22,49 zł + 8,99 zł dostawy

🏆

Najniższa cena w historii!

na poziomie typowej ceny 30 dni (22 zł) · rekord od 11.02.2026

Gdzie kupić1 oferta

Empik

Empik

empik.comDostępne

31,48 zł

0,77 zł/szt

z dostawą 8,99 złcena 22,49 zł + kurier

Kup

Szczegóły zestawu

Numer
662206
Wydany
2022
Dystrybucja
Magazine gift
Ocena okazji
78 / 100
📈

Wycofany z LEGO. Ceny zwykle rosną

Produkcja tego zestawu została zakończona, więc kupisz go już tylko u sprzedawców z pozostałych zapasów. Po ich wyczerpaniu ceny na rynku wtórnym przeważnie idą w górę (przy popularnych seriach nawet o 30-200%). Warto złapać go, póki cena jest jeszcze rozsądna.

Cykl życia zestawu

  1. Premiera
    2022
  2. Rekord ceny
    22,49 zł09.09.2026
  3. Dziś
    22.10.2026

Wartość na rynku wtórnym

BrickLink, sprzedaż z 6 miesięcy
Same minifigurki warte są11,90 zł
Odświeżone 14.10.2026Zobacz na BrickLink →

O zestawie LEGO 662206

LEGO 662206 Alex with Skeleton and Skeleton Horse to zestaw z serii Minecraft wydany w 2022 roku. Składa się z 41 elementów i zawiera 2 minifigurki. Zestaw został wycofany z oficjalnej sprzedaży LEGO, kupisz go już tylko z pozostałych zapasów sklepów lub na rynku wtórnym.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje LEGO 662206 Alex with Skeleton and Skeleton Horse?

Najlepsza aktualna cena zestawu LEGO 662206 Alex with Skeleton and Skeleton Horse to 22,49 zł. Porównujemy ceny w 1 sklepie.

Ile elementów ma zestaw LEGO 662206?

Zestaw LEGO 662206 Alex with Skeleton and Skeleton Horse zawiera 41 elementów.

Czy zestaw LEGO 662206 zawiera minifigurki?

Tak, zestaw zawiera 2 minifigurki.

Czy LEGO 662206 jest wycofane?

Tak, zestaw LEGO 662206 Alex with Skeleton and Skeleton Horse ma status wycofanego i nie jest już produkowany (premiera w 2022 roku). Można go jeszcze kupić z pozostałych zapasów sklepów, a po ich wyczerpaniu ceny zwykle rosną.

Gdzie znajdę instrukcję do LEGO 662206?

Instrukcja budowania zestawu LEGO 662206 jest bezpłatnie dostępna w oficjalnym serwisie LEGO, skąd można ją pobrać w formacie PDF i wydrukować.

Gdzie najtaniej kupić LEGO 662206?

Najtaniej kupisz LEGO 662206 Alex with Skeleton and Skeleton Horse w sklepie Empik za 31,48 zł.

Cena LEGO 662206 z ostatnich 31 dni

Przez ostatnie 31 dni cena LEGO 662206 stała w miejscu i trzymała się okolic 31,48 zł. Dzisiejsza cena jest równa najniższej z tego okresu. Najniższa znana cena tego zestawu w całej historii to 22,49 zł (9 września 2026).

Instrukcja LEGO 662206

Instrukcję budowania zestawu LEGO 662206 Alex with Skeleton and Skeleton Horse LEGO udostępnia bezpłatnie w swoim serwisie, skąd można ją pobrać i wydrukować. Przyda się przy składaniu 41 elementów i przy sprawdzaniu, czy w pudełku niczego nie brakuje.

Otwórz instrukcję LEGO 662206 w serwisie LEGO
31,48 zł
Kup najtaniej w Empik
Kup w Empik