Super Heroes Marvel · #682306

LEGO 682306 Spider-Man

Najniższa cena LEGO 682306 Spider-Man to dziś 21,99 zł w 1 sklepie.

30,98 zł
Oceń zestaw

21,99 zł + 8,99 zł dostawy

🏆

Najniższa cena w historii!

na poziomie typowej ceny 30 dni (22 zł) · rekord od 02.05.2026

Gdzie kupić1 oferta

Empik

Empik

empik.comDostępne

30,98 zł

1,35 zł/szt

z dostawą 8,99 złcena 21,99 zł + kurier

Kup

Szczegóły zestawu

Numer
682306
Podkategoria
Spider-Man
Wydany
2023
Dystrybucja
Magazine gift
Ocena okazji
78 / 100
📈

Wycofany z LEGO. Ceny zwykle rosną

Produkcja tego zestawu została zakończona, więc kupisz go już tylko u sprzedawców z pozostałych zapasów. Po ich wyczerpaniu ceny na rynku wtórnym przeważnie idą w górę (przy popularnych seriach nawet o 30-200%). Warto złapać go, póki cena jest jeszcze rozsądna.

Cykl życia zestawu

  1. Premiera
    2023
  2. Rekord ceny
    21,99 zł29.07.2026
  3. Dziś
    22.10.2026

Wartość na rynku wtórnym

BrickLink, sprzedaż z 6 miesięcy
Same minifigurki warte są6,89 zł
Odświeżone 14.10.2026Zobacz na BrickLink →

O zestawie LEGO 682306

LEGO 682306 Spider-Man to zestaw z serii Super Heroes Marvel wydany w 2023 roku. Składa się z 23 elementów i zawiera 1 minifigurkę. Zestaw został wycofany z oficjalnej sprzedaży LEGO, kupisz go już tylko z pozostałych zapasów sklepów lub na rynku wtórnym.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje LEGO 682306 Spider-Man?

Najlepsza aktualna cena zestawu LEGO 682306 Spider-Man to 21,99 zł. Porównujemy ceny w 1 sklepie.

Ile elementów ma zestaw LEGO 682306?

Zestaw LEGO 682306 Spider-Man zawiera 23 elementów.

Czy zestaw LEGO 682306 zawiera minifigurki?

Tak, zestaw zawiera 1 minifigurkę.

Czy LEGO 682306 jest wycofane?

Tak, zestaw LEGO 682306 Spider-Man ma status wycofanego i nie jest już produkowany (premiera w 2023 roku). Można go jeszcze kupić z pozostałych zapasów sklepów, a po ich wyczerpaniu ceny zwykle rosną.

Gdzie znajdę instrukcję do LEGO 682306?

Instrukcja budowania zestawu LEGO 682306 jest bezpłatnie dostępna w oficjalnym serwisie LEGO, skąd można ją pobrać w formacie PDF i wydrukować.

Gdzie najtaniej kupić LEGO 682306?

Najtaniej kupisz LEGO 682306 Spider-Man w sklepie Empik za 30,98 zł.

Cena LEGO 682306 z ostatnich 31 dni

Przez ostatnie 31 dni cena LEGO 682306 stała w miejscu i trzymała się okolic 30,98 zł. Dzisiejsza cena jest równa najniższej z tego okresu. Najniższa znana cena tego zestawu w całej historii to 21,99 zł (29 lipca 2026).

Instrukcja LEGO 682306

Instrukcję budowania zestawu LEGO 682306 Spider-Man LEGO udostępnia bezpłatnie w swoim serwisie, skąd można ją pobrać i wydrukować. Przyda się przy składaniu 23 elementów i przy sprawdzaniu, czy w pudełku niczego nie brakuje.

Otwórz instrukcję LEGO 682306 w serwisie LEGO
30,98 zł
Kup najtaniej w Empik
Kup w Empik