Star Wars · #75163

LEGO 75163 Krennic's Imperial Shuttle Microfighter

Najniższa cena LEGO 75163 Krennic's Imperial Shuttle Microfighter to dziś 139,00 zł w 2 sklepach.

139,00 zł
Oceń zestaw
➡️

Stabilna cena

Zestaw wycofany, cena rynku wtórnego 223% powyżej ceny katalogowej (43 zł) · na poziomie typowej ceny 30 dni (139 zł)

Gdzie kupić2 oferty

Pokaż ceny
Allegro

Allegro

Allegro Smart!
allegro.plDostępne

139,00 zł

1,81 zł/szt

darmowa dostawa dla subskrybentów Smart!

Kup
Empik

Empik

empik.comDostępne

160,01 zł

2,08 zł/szt

przy odbiorze w saloniekurier: +8,99 zł

LEGO

LEGO

lego.comWycofany, niedostępny

42,99 zł

0,56 zł/szt

Szczegóły zestawu

Numer
75163
Podkategoria
Microfighters
Wydany
styczeń 2017
Wycofany
2017
Dystrybucja
Szeroka dostępność
Wiek
od 6 lat
Wymiary pudełka
12,2 × 14,1 × 4,6 cm
Ocena okazji
62 / 100
📈

Wycofany z LEGO. Ceny zwykle rosną

Produkcja tego zestawu została zakończona, więc kupisz go już tylko u sprzedawców z pozostałych zapasów. Po ich wyczerpaniu ceny na rynku wtórnym przeważnie idą w górę (przy popularnych seriach nawet o 30-200%). Warto złapać go, póki cena jest jeszcze rozsądna.

Cykl życia zestawu

11 miesięcy w sprzedaży, wycofany 8 lat temu
  1. Premiera
    01.2017
  2. Wycofanie
    2017
  3. Rekord ceny
    18,74 zł08.10.2018
  4. Dziś
    22.10.2026

Produkcja skończyła się w 2017, czyli 8 lat temu. W sklepach zostają już tylko resztki zapasów, a po ich wyczerpaniu zostaje rynek wtórny. Najniższa cena, jaką zanotowaliśmy, to 18,74 zł (08.10.2018).

Wartość na rynku wtórnym

BrickLink, sprzedaż z 6 miesięcy
Same minifigurki warte są27,12 zł
Odświeżone 15.10.2026Zobacz na BrickLink →

O zestawie LEGO 75163

LEGO 75163 Krennic's Imperial Shuttle Microfighter to zestaw z serii Star Wars wydany w 2017 roku. Składa się z 77 elementów i zawiera 1 minifigurkę. Wymiary pudełka to około 12,2 x 14,1 x 4,6 cm, a waga zestawu to 0,1 kg. Producent rekomenduje go dla budujących w wieku od 6 lat. Cena katalogowa to 42,99 zł, co daje około 0,56 zł za element. Zestaw został wycofany z oficjalnej sprzedaży LEGO, kupisz go już tylko z pozostałych zapasów sklepów lub na rynku wtórnym.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje LEGO 75163 Krennic's Imperial Shuttle Microfighter?

Najlepsza aktualna cena zestawu LEGO 75163 Krennic's Imperial Shuttle Microfighter to 139,00 zł. Porównujemy ceny w 2 sklepach.

Ile elementów ma zestaw LEGO 75163?

Zestaw LEGO 75163 Krennic's Imperial Shuttle Microfighter zawiera 77 elementów.

Jakie wymiary ma zestaw LEGO 75163?

Pudełko zestawu LEGO 75163 Krennic's Imperial Shuttle Microfighter ma wymiary około 12,2 x 14,1 x 4,6 cm, a całość waży 0,1 kg.

Czy zestaw LEGO 75163 zawiera minifigurki?

Tak, zestaw zawiera 1 minifigurkę.

Czy LEGO 75163 jest wycofane?

Tak, zestaw LEGO 75163 Krennic's Imperial Shuttle Microfighter ma status wycofanego i nie jest już produkowany (produkcja skończyła się 31 grudnia 2017, premiera w 2017 roku). Można go jeszcze kupić z pozostałych zapasów sklepów, a po ich wyczerpaniu ceny zwykle rosną.

Gdzie znajdę instrukcję do LEGO 75163?

Instrukcja budowania zestawu LEGO 75163 jest bezpłatnie dostępna w oficjalnym serwisie LEGO, skąd można ją pobrać w formacie PDF i wydrukować.

Gdzie najtaniej kupić LEGO 75163?

Najtaniej kupisz LEGO 75163 Krennic's Imperial Shuttle Microfighter w sklepie Allegro za 139,00 zł.

Cena LEGO 75163 z ostatnich 31 dni

Przez ostatnie 31 dni cena LEGO 75163 wahała się od 139,00 zł (22 września 2026) do 163,39 zł (14 października 2026), czyli o 15%. Dzisiejsza cena jest równa najniższej z tego okresu. Najniższa znana cena tego zestawu w całej historii to 18,74 zł (8 października 2018).

Instrukcja LEGO 75163

Instrukcję budowania zestawu LEGO 75163 Krennic's Imperial Shuttle Microfighter LEGO udostępnia bezpłatnie w swoim serwisie, skąd można ją pobrać i wydrukować. Przyda się przy składaniu 77 elementów i przy sprawdzaniu, czy w pudełku niczego nie brakuje.

Otwórz instrukcję LEGO 75163 w serwisie LEGO
139,00 zł
Kup najtaniej w Allegro
Kup w Allegro