Star Wars · #75181

LEGO 75181 Y-Wing Starfighter

Najniższa cena LEGO 75181 Y-Wing Starfighter to dziś 2294,00 zł w 2 sklepach.

2294,00 zł
Oceń zestaw
➡️

Stabilna cena

Zestaw wycofany, cena rynku wtórnego 141% powyżej ceny katalogowej (950 zł) · 3% powyżej typowej ceny 30 dni (2229 zł)

Gdzie kupić2 oferty

Pokaż ceny
Allegro

Allegro

allegro.plDostępne

2294,00 zł

1,17 zł/szt

+ dostawa do sprawdzeniazależy od sprzedawcy

Kup
Empik

Empik

empik.comDostępne

2299,00 zł

1,17 zł/szt

z darmową dostawą

LEGO

LEGO

lego.comWycofany, niedostępny

949,99 zł

0,48 zł/szt

Szczegóły zestawu

Numer
75181
Wydany
4 maja 2018
Wycofany
2019
Dystrybucja
Tylko LEGO.com
Wiek
od 14 lat
Wymiary pudełka
37,8 × 58,2 × 11,8 cm
📈

Wycofany z LEGO. Ceny zwykle rosną

Produkcja tego zestawu została zakończona, więc kupisz go już tylko u sprzedawców z pozostałych zapasów. Po ich wyczerpaniu ceny na rynku wtórnym przeważnie idą w górę (przy popularnych seriach nawet o 30-200%). Warto złapać go, póki cena jest jeszcze rozsądna.

+141%vs cena katalogowa
950 zł → obecnie najtaniej 2294 zł (+1344 zł)
średnia pewność danych (2 sklepy)
Zobacz, które wycofane zestawy zyskały najwięcej →

Cykl życia zestawu

19 miesięcy w sprzedaży, wycofany 6 lat temu
  1. Premiera
    04.05.2018
  2. Rekord ceny
    685,99 zł18.07.2019
  3. Wycofanie
    2019
  4. Dziś
    22.10.2026

Produkcja skończyła się w 2019, czyli 6 lat temu. W sklepach zostają już tylko resztki zapasów, a po ich wyczerpaniu zostaje rynek wtórny. Najniższa cena, jaką zanotowaliśmy, to 685,99 zł (18.07.2019).

Wartość na rynku wtórnym

BrickLink, sprzedaż z 6 miesięcy
Same minifigurki warte są563,39 zł
Odświeżone 15.10.2026Zobacz na BrickLink →

O zestawie LEGO 75181

LEGO 75181 Y-Wing Starfighter to zestaw z serii Star Wars wydany w 2018 roku. Składa się z 1967 elementów i zawiera 2 minifigurki, w tym 2 na wyłączność. Wymiary pudełka to około 37,8 x 58,2 x 11,8 cm. Producent rekomenduje go dla budujących w wieku od 14 lat. Cena katalogowa to 949,99 zł, co daje około 0,48 zł za element. Zestaw został wycofany z oficjalnej sprzedaży LEGO, kupisz go już tylko z pozostałych zapasów sklepów lub na rynku wtórnym.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje LEGO 75181 Y-Wing Starfighter?

Najlepsza aktualna cena zestawu LEGO 75181 Y-Wing Starfighter to 2294,00 zł. Porównujemy ceny w 2 sklepach.

Ile elementów ma zestaw LEGO 75181?

Zestaw LEGO 75181 Y-Wing Starfighter zawiera 1967 elementów.

Jakie wymiary ma zestaw LEGO 75181?

Pudełko zestawu LEGO 75181 Y-Wing Starfighter ma wymiary około 37,8 x 58,2 x 11,8 cm.

Czy zestaw LEGO 75181 zawiera minifigurki?

Tak, zestaw zawiera 2 minifigurki. W tym 2 ekskluzywne minifigurki.

Czy LEGO 75181 jest wycofane?

Tak, zestaw LEGO 75181 Y-Wing Starfighter ma status wycofanego i nie jest już produkowany (produkcja skończyła się 31 grudnia 2019, premiera w 2018 roku). Można go jeszcze kupić z pozostałych zapasów sklepów, a po ich wyczerpaniu ceny zwykle rosną.

Gdzie znajdę instrukcję do LEGO 75181?

Instrukcja budowania zestawu LEGO 75181 jest bezpłatnie dostępna w oficjalnym serwisie LEGO, skąd można ją pobrać w formacie PDF i wydrukować.

Gdzie najtaniej kupić LEGO 75181?

Najtaniej kupisz LEGO 75181 Y-Wing Starfighter w sklepie Allegro za 2294,00 zł.

Ile kosztuje jeden element zestawu LEGO 75181?

Przy cenie katalogowej 949,99 zł i 1967 elementów jeden element kosztuje około 0,48 zł.

Cena LEGO 75181 z ostatnich 31 dni

Przez ostatnie 31 dni cena LEGO 75181 wahała się od 2229,00 zł (2 października 2026) do 2299,00 zł (30 września 2026), czyli o 3%. Dziś jest o 3% drożej niż w najtańszym dniu. Najniższa znana cena tego zestawu w całej historii to 685,99 zł (18 lipca 2019).

Instrukcja LEGO 75181

Instrukcję budowania zestawu LEGO 75181 Y-Wing Starfighter LEGO udostępnia bezpłatnie w swoim serwisie, skąd można ją pobrać i wydrukować. Przyda się przy składaniu 1967 elementów i przy sprawdzaniu, czy w pudełku niczego nie brakuje.

Otwórz instrukcję LEGO 75181 w serwisie LEGO

Warto wiedzieć

Dla kogo ten zestaw

To propozycja głównie dla nastolatków i starszych fanów.

Z 1967 elementów jest to duża budowa dla cierpliwych.

Cena, oszczędności i dostępność

W ciągu ostatnich 30 dni cena spadała nawet do 2229,00 zł.

Zestaw jest wycofany z produkcji, dlatego ceny zwykle rosną wraz z wyczerpywaniem się zapasów. Ustaw alert, aby złapać ostatnie egzemplarze w dobrej cenie.

2294,00 zł
Kup najtaniej w Allegro
Kup w Allegro