Star Wars · #7964

LEGO 7964 Republic Frigate

Najniższa cena LEGO 7964 Republic Frigate to dziś 3499,00 zł w 1 sklepie.

3499,00 zł
Oceń zestaw
🏆

Świetna okazja

Zestaw wycofany, cena rynku wtórnego 503% powyżej ceny katalogowej (580 zł) · na poziomie typowej ceny 30 dni (3499 zł) · historycznie niska (dolny kwartyl)

Gdzie kupić1 oferta

Allegro

Allegro

Allegro Smart!
allegro.plDostępne

3499,00 zł

3,40 zł/szt

darmowa dostawa dla subskrybentów Smart!

Kup
LEGO

LEGO

lego.comWycofany, niedostępny

579,99 zł

0,56 zł/szt

Szczegóły zestawu

Numer
7964
Podkategoria
The Clone Wars
Wydany
2011-06
Wycofany
2012
Dystrybucja
Szeroka dostępność
Wiek
od 9 lat
Wymiary pudełka
37,8 × 58,2 × 8,7 cm
Ocena okazji
62 / 100
📈

Wycofany z LEGO. Ceny zwykle rosną

Produkcja tego zestawu została zakończona, więc kupisz go już tylko u sprzedawców z pozostałych zapasów. Po ich wyczerpaniu ceny na rynku wtórnym przeważnie idą w górę (przy popularnych seriach nawet o 30-200%). Warto złapać go, póki cena jest jeszcze rozsądna.

+503%vs cena katalogowa
580 zł → obecnie najtaniej 3499 zł (+2919 zł)
niska pewność danych (1 sklep)
Zobacz, które wycofane zestawy zyskały najwięcej →

Cykl życia zestawu

18 miesięcy w sprzedaży, wycofany 13 lat temu
  1. Premiera
    06.2011
  2. Wycofanie
    2012
  3. Rekord ceny
    750,00 zł12.02.2020
  4. Dziś
    22.10.2026

Produkcja skończyła się w 2012, czyli 13 lat temu. W sklepach zostają już tylko resztki zapasów, a po ich wyczerpaniu zostaje rynek wtórny. Najniższa cena, jaką zanotowaliśmy, to 750,00 zł (12.02.2020).

Wartość na rynku wtórnym

BrickLink, sprzedaż z 6 miesięcy
Same minifigurki warte są1377,03 zł
Odświeżone 15.10.2026Zobacz na BrickLink →

O zestawie LEGO 7964

LEGO 7964 Republic Frigate to zestaw z serii Star Wars wydany w 2011 roku. Składa się z 1030 elementów i zawiera 5 minifigurek, w tym 4 na wyłączność. Wymiary pudełka to około 37,8 x 58,2 x 8,7 cm, a waga zestawu to 1,8 kg. Producent rekomenduje go dla budujących w wieku od 9 lat. Cena katalogowa to 579,99 zł, co daje około 0,56 zł za element. Zestaw został wycofany z oficjalnej sprzedaży LEGO, kupisz go już tylko z pozostałych zapasów sklepów lub na rynku wtórnym.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje LEGO 7964 Republic Frigate?

Najlepsza aktualna cena zestawu LEGO 7964 Republic Frigate to 3499,00 zł. Porównujemy ceny w 1 sklepie.

Ile elementów ma zestaw LEGO 7964?

Zestaw LEGO 7964 Republic Frigate zawiera 1030 elementów.

Jakie wymiary ma zestaw LEGO 7964?

Pudełko zestawu LEGO 7964 Republic Frigate ma wymiary około 37,8 x 58,2 x 8,7 cm, a całość waży 1,8 kg.

Czy zestaw LEGO 7964 zawiera minifigurki?

Tak, zestaw zawiera 5 minifigurek. W tym 4 ekskluzywne minifigurki.

Czy LEGO 7964 jest wycofane?

Tak, zestaw LEGO 7964 Republic Frigate ma status wycofanego i nie jest już produkowany (produkcja skończyła się 31 grudnia 2012, premiera w 2011 roku). Można go jeszcze kupić z pozostałych zapasów sklepów, a po ich wyczerpaniu ceny zwykle rosną.

Gdzie znajdę instrukcję do LEGO 7964?

Instrukcja budowania zestawu LEGO 7964 jest bezpłatnie dostępna w oficjalnym serwisie LEGO, skąd można ją pobrać w formacie PDF i wydrukować.

Gdzie najtaniej kupić LEGO 7964?

Najtaniej kupisz LEGO 7964 Republic Frigate w sklepie Allegro za 3499,00 zł.

Ile kosztuje jeden element zestawu LEGO 7964?

Przy cenie katalogowej 579,99 zł i 1030 elementów jeden element kosztuje około 0,56 zł.

Cena LEGO 7964 z ostatnich 31 dni

Przez ostatnie 31 dni cena LEGO 7964 stała w miejscu i trzymała się okolic 3499,00 zł. Dzisiejsza cena jest równa najniższej z tego okresu. Najniższa znana cena tego zestawu w całej historii to 750,00 zł (12 lutego 2020).

Instrukcja LEGO 7964

Instrukcję budowania zestawu LEGO 7964 Republic Frigate LEGO udostępnia bezpłatnie w swoim serwisie, skąd można ją pobrać i wydrukować. Przyda się przy składaniu 1030 elementów i przy sprawdzaniu, czy w pudełku niczego nie brakuje.

Otwórz instrukcję LEGO 7964 w serwisie LEGO

Warto wiedzieć

Dla kogo ten zestaw

To propozycja głównie dla starszych dzieci i młodzieży.

Z 1030 elementów jest to obszerna budowa na kilka sesji.

Cena, oszczędności i dostępność

W ciągu ostatnich 30 dni cena spadała nawet do 3499,00 zł.

Zestaw jest wycofany z produkcji, dlatego ceny zwykle rosną wraz z wyczerpywaniem się zapasów. Ustaw alert, aby złapać ostatnie egzemplarze w dobrej cenie.

3499,00 zł
Kup najtaniej w Allegro
Kup w Allegro