Castle · #8877

LEGO 8877 Vladek's Dark Fortress

Najniższa cena LEGO 8877 Vladek's Dark Fortress to dziś 2679,00 zł w 2 sklepach.

2679,00 zł
Oceń zestaw
🏆

Najniższa cena w historii!

na poziomie typowej ceny 30 dni (2679 zł) · rekord od 16.02.2026

Gdzie kupić2 oferty

Pokaż ceny
Empik

Empik

empik.comDostępne

2679,00 zł

2,71 zł/szt

z darmową dostawą

Kup
Allegro

Allegro

Allegro Smart!
allegro.plDostępne

2799,00 zł

2,83 zł/szt

darmowa dostawa dla subskrybentów Smart!

Szczegóły zestawu

Numer
8877
Seria
Castle
Wydany
2005-07
Wycofany
2006
Dystrybucja
Szeroka dostępność
Wymiary pudełka
38,4 × 65,2 × 11,4 cm
Ocena okazji
78 / 100
📈

Wycofany z LEGO. Ceny zwykle rosną

Produkcja tego zestawu została zakończona, więc kupisz go już tylko u sprzedawców z pozostałych zapasów. Po ich wyczerpaniu ceny na rynku wtórnym przeważnie idą w górę (przy popularnych seriach nawet o 30-200%). Warto złapać go, póki cena jest jeszcze rozsądna.

Cykl życia zestawu

17 miesięcy w sprzedaży, wycofany 19 lat temu
  1. Premiera
    07.2005
  2. Wycofanie
    2006
  3. Rekord ceny
    1599,00 zł14.05.2020
  4. Dziś
    22.10.2026

Produkcja skończyła się w 2006, czyli 19 lat temu. W sklepach zostają już tylko resztki zapasów, a po ich wyczerpaniu zostaje rynek wtórny. Najniższa cena, jaką zanotowaliśmy, to 1599,00 zł (14.05.2020).

Wartość na rynku wtórnym

BrickLink, sprzedaż z 6 miesięcy
Same minifigurki warte są371,29 złWycena 6 z 7 figurek, reszta czeka na dane.
Odświeżone 16.10.2026Zobacz na BrickLink →

O zestawie LEGO 8877

LEGO 8877 Vladek's Dark Fortress to zestaw z serii Castle wydany w 2005 roku. Składa się z 989 elementów i zawiera 9 minifigurek, w tym 3 na wyłączność. Wymiary pudełka to około 38,4 x 65,2 x 11,4 cm, a waga zestawu to 2,8 kg. Zestaw został wycofany z oficjalnej sprzedaży LEGO, kupisz go już tylko z pozostałych zapasów sklepów lub na rynku wtórnym.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje LEGO 8877 Vladek's Dark Fortress?

Najlepsza aktualna cena zestawu LEGO 8877 Vladek's Dark Fortress to 2679,00 zł. Porównujemy ceny w 2 sklepach.

Ile elementów ma zestaw LEGO 8877?

Zestaw LEGO 8877 Vladek's Dark Fortress zawiera 989 elementów. W tym 2 unikalne elementy dostępnych tylko w tym zestawie.

Jakie wymiary ma zestaw LEGO 8877?

Pudełko zestawu LEGO 8877 Vladek's Dark Fortress ma wymiary około 38,4 x 65,2 x 11,4 cm, a całość waży 2,8 kg.

Czy zestaw LEGO 8877 zawiera minifigurki?

Tak, zestaw zawiera 9 minifigurek. W tym 3 ekskluzywne minifigurki.

Czy LEGO 8877 jest wycofane?

Tak, zestaw LEGO 8877 Vladek's Dark Fortress ma status wycofanego i nie jest już produkowany (produkcja skończyła się 31 grudnia 2006, premiera w 2005 roku). Można go jeszcze kupić z pozostałych zapasów sklepów, a po ich wyczerpaniu ceny zwykle rosną.

Gdzie znajdę instrukcję do LEGO 8877?

Instrukcja budowania zestawu LEGO 8877 jest bezpłatnie dostępna w oficjalnym serwisie LEGO, skąd można ją pobrać w formacie PDF i wydrukować.

Gdzie najtaniej kupić LEGO 8877?

Najtaniej kupisz LEGO 8877 Vladek's Dark Fortress w sklepie Empik za 2679,00 zł.

Cena LEGO 8877 z ostatnich 31 dni

Przez ostatnie 31 dni cena LEGO 8877 stała w miejscu i trzymała się okolic 2679,00 zł. Dzisiejsza cena jest równa najniższej z tego okresu. Najniższa znana cena tego zestawu w całej historii to 1599,00 zł (14 maja 2020).

Instrukcja LEGO 8877

Instrukcję budowania zestawu LEGO 8877 Vladek's Dark Fortress LEGO udostępnia bezpłatnie w swoim serwisie, skąd można ją pobrać i wydrukować. Przyda się przy składaniu 989 elementów i przy sprawdzaniu, czy w pudełku niczego nie brakuje.

Otwórz instrukcję LEGO 8877 w serwisie LEGO

Ten zestaw znajdziesz też w

2679,00 zł
Kup najtaniej w Empik
Kup w Empik