Ninjago · #892297

LEGO 892297 Golden Oni Lloyd

Najniższa cena LEGO 892297 Golden Oni Lloyd to dziś 21,99 zł w 1 sklepie.

30,98 zł
Oceń zestaw

21,99 zł + 8,99 zł dostawy

➡️

Stabilna cena

na poziomie typowej ceny 30 dni (22 zł)

Gdzie kupić1 oferta

Empik

Empik

empik.comDostępne

30,98 zł

2,21 zł/szt

z dostawą 8,99 złcena 21,99 zł + kurier

Kup

Szczegóły zestawu

Numer
892297
Seria
Ninjago
Wydany
2022
Dystrybucja
Magazine gift
Ocena okazji
62 / 100
📈

Wycofany z LEGO. Ceny zwykle rosną

Produkcja tego zestawu została zakończona, więc kupisz go już tylko u sprzedawców z pozostałych zapasów. Po ich wyczerpaniu ceny na rynku wtórnym przeważnie idą w górę (przy popularnych seriach nawet o 30-200%). Warto złapać go, póki cena jest jeszcze rozsądna.

Cykl życia zestawu

  1. Premiera
    2022
  2. Rekord ceny
    17,99 zł01.08.2026
  3. Dziś
    22.10.2026

Wartość na rynku wtórnym

BrickLink, sprzedaż z 6 miesięcy
Same minifigurki warte są25,10 zł
Odświeżone 16.10.2026Zobacz na BrickLink →

O zestawie LEGO 892297

LEGO 892297 Golden Oni Lloyd to zestaw z serii Ninjago wydany w 2022 roku. Składa się z 14 elementów i zawiera 1 minifigurkę, w tym 1 na wyłączność. Zestaw został wycofany z oficjalnej sprzedaży LEGO, kupisz go już tylko z pozostałych zapasów sklepów lub na rynku wtórnym.

Minifigurki w zestawie (1)

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje LEGO 892297 Golden Oni Lloyd?

Najlepsza aktualna cena zestawu LEGO 892297 Golden Oni Lloyd to 21,99 zł. Porównujemy ceny w 1 sklepie.

Ile elementów ma zestaw LEGO 892297?

Zestaw LEGO 892297 Golden Oni Lloyd zawiera 14 elementów.

Czy zestaw LEGO 892297 zawiera minifigurki?

Tak, zestaw zawiera 1 minifigurkę. W tym 1 ekskluzywna minifigurka.

Czy LEGO 892297 jest wycofane?

Tak, zestaw LEGO 892297 Golden Oni Lloyd ma status wycofanego i nie jest już produkowany (premiera w 2022 roku). Można go jeszcze kupić z pozostałych zapasów sklepów, a po ich wyczerpaniu ceny zwykle rosną.

Gdzie znajdę instrukcję do LEGO 892297?

Instrukcja budowania zestawu LEGO 892297 jest bezpłatnie dostępna w oficjalnym serwisie LEGO, skąd można ją pobrać w formacie PDF i wydrukować.

Gdzie najtaniej kupić LEGO 892297?

Najtaniej kupisz LEGO 892297 Golden Oni Lloyd w sklepie Empik za 30,98 zł.

Cena LEGO 892297 z ostatnich 31 dni

Przez ostatnie 31 dni cena LEGO 892297 stała w miejscu i trzymała się okolic 30,98 zł. Dzisiejsza cena jest równa najniższej z tego okresu. Najniższa znana cena tego zestawu w całej historii to 17,99 zł (1 sierpnia 2026).

Instrukcja LEGO 892297

Instrukcję budowania zestawu LEGO 892297 Golden Oni Lloyd LEGO udostępnia bezpłatnie w swoim serwisie, skąd można ją pobrać i wydrukować. Przyda się przy składaniu 14 elementów i przy sprawdzaniu, czy w pudełku niczego nie brakuje.

Otwórz instrukcję LEGO 892297 w serwisie LEGO
30,98 zł
Kup najtaniej w Empik
Kup w Empik