Star Wars · #911608

LEGO 911608 Landspeeder

Najniższa cena LEGO 911608 Landspeeder to dziś 18,99 zł w 1 sklepie.

27,98 zł
Oceń zestaw

18,99 zł + 8,99 zł dostawy

➡️

Stabilna cena

na poziomie typowej ceny 30 dni (19 zł)

Gdzie kupić1 oferta

Empik

Empik

empik.comDostępne

27,98 zł

0,76 zł/szt

z dostawą 8,99 złcena 18,99 zł + kurier

Kup

Szczegóły zestawu

Numer
911608
Wydany
2016
Dystrybucja
Magazine gift
Wiek
od 5 lat
Ocena okazji
62 / 100
📈

Wycofany z LEGO. Ceny zwykle rosną

Produkcja tego zestawu została zakończona, więc kupisz go już tylko u sprzedawców z pozostałych zapasów. Po ich wyczerpaniu ceny na rynku wtórnym przeważnie idą w górę (przy popularnych seriach nawet o 30-200%). Warto złapać go, póki cena jest jeszcze rozsądna.

Cykl życia zestawu

  1. Premiera
    2016
  2. Rekord ceny
    17,99 zł11.02.2026
  3. Dziś
    22.10.2026

Wartość na rynku wtórnym

BrickLink, sprzedaż z 6 miesięcy
Odświeżone 16.10.2026Zobacz na BrickLink →

O zestawie LEGO 911608

LEGO 911608 Landspeeder to zestaw z serii Star Wars wydany w 2016 roku. Składa się z 37 elementów. Producent rekomenduje go dla budujących w wieku od 5 lat. Zestaw został wycofany z oficjalnej sprzedaży LEGO, kupisz go już tylko z pozostałych zapasów sklepów lub na rynku wtórnym.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje LEGO 911608 Landspeeder?

Najlepsza aktualna cena zestawu LEGO 911608 Landspeeder to 18,99 zł. Porównujemy ceny w 1 sklepie.

Ile elementów ma zestaw LEGO 911608?

Zestaw LEGO 911608 Landspeeder zawiera 37 elementów.

Czy LEGO 911608 jest wycofane?

Tak, zestaw LEGO 911608 Landspeeder ma status wycofanego i nie jest już produkowany (premiera w 2016 roku). Można go jeszcze kupić z pozostałych zapasów sklepów, a po ich wyczerpaniu ceny zwykle rosną.

Gdzie znajdę instrukcję do LEGO 911608?

Instrukcja budowania zestawu LEGO 911608 jest bezpłatnie dostępna w oficjalnym serwisie LEGO, skąd można ją pobrać w formacie PDF i wydrukować.

Gdzie najtaniej kupić LEGO 911608?

Najtaniej kupisz LEGO 911608 Landspeeder w sklepie Empik za 27,98 zł.

Cena LEGO 911608 z ostatnich 31 dni

Przez ostatnie 31 dni cena LEGO 911608 stała w miejscu i trzymała się okolic 27,98 zł. Dzisiejsza cena jest równa najniższej z tego okresu. Najniższa znana cena tego zestawu w całej historii to 17,99 zł (11 lutego 2026).

Instrukcja LEGO 911608

Instrukcję budowania zestawu LEGO 911608 Landspeeder LEGO udostępnia bezpłatnie w swoim serwisie, skąd można ją pobrać i wydrukować. Przyda się przy składaniu 37 elementów i przy sprawdzaniu, czy w pudełku niczego nie brakuje.

Otwórz instrukcję LEGO 911608 w serwisie LEGO
27,98 zł
Kup najtaniej w Empik
Kup w Empik