Star Wars · #912311

LEGO 912311 TIE Advanced

Najniższa cena LEGO 912311 TIE Advanced to dziś 9,90 zł w 2 sklepach.

9,90 zł
Oceń zestaw
🏆

Najniższa cena w historii!

na poziomie typowej ceny 30 dni (10 zł) · rekord od 15.06.2026

Gdzie kupić2 oferty

Allegro

Allegro

Allegro Smart!
allegro.plDostępne

9,90 zł

0,34 zł/szt

darmowa dostawa dla subskrybentów Smart!

Kup
Empik

Empik

empik.comDostępne

28,98 zł

1,00 zł/szt

z dostawą 8,99 złcena 19,99 zł + kurier

Szczegóły zestawu

Numer
912311
Wydany
2023
Dystrybucja
Magazine gift
Ocena okazji
78 / 100
📈

Wycofany z LEGO. Ceny zwykle rosną

Produkcja tego zestawu została zakończona, więc kupisz go już tylko u sprzedawców z pozostałych zapasów. Po ich wyczerpaniu ceny na rynku wtórnym przeważnie idą w górę (przy popularnych seriach nawet o 30-200%). Warto złapać go, póki cena jest jeszcze rozsądna.

Cykl życia zestawu

  1. Premiera
    2023
  2. Rekord ceny
    9,90 zł01.07.2026
  3. Dziś
    22.10.2026

Wartość na rynku wtórnym

BrickLink, sprzedaż z 6 miesięcy
Odświeżone 16.10.2026Zobacz na BrickLink →

O zestawie LEGO 912311

LEGO 912311 TIE Advanced to zestaw z serii Star Wars wydany w 2023 roku. Składa się z 29 elementów. Zestaw został wycofany z oficjalnej sprzedaży LEGO, kupisz go już tylko z pozostałych zapasów sklepów lub na rynku wtórnym.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje LEGO 912311 TIE Advanced?

Najlepsza aktualna cena zestawu LEGO 912311 TIE Advanced to 9,90 zł. Porównujemy ceny w 2 sklepach.

Ile elementów ma zestaw LEGO 912311?

Zestaw LEGO 912311 TIE Advanced zawiera 29 elementów.

Czy LEGO 912311 jest wycofane?

Tak, zestaw LEGO 912311 TIE Advanced ma status wycofanego i nie jest już produkowany (premiera w 2023 roku). Można go jeszcze kupić z pozostałych zapasów sklepów, a po ich wyczerpaniu ceny zwykle rosną.

Gdzie znajdę instrukcję do LEGO 912311?

Instrukcja budowania zestawu LEGO 912311 jest bezpłatnie dostępna w oficjalnym serwisie LEGO, skąd można ją pobrać w formacie PDF i wydrukować.

Gdzie najtaniej kupić LEGO 912311?

Najtaniej kupisz LEGO 912311 TIE Advanced w sklepie Allegro za 9,90 zł.

Cena LEGO 912311 z ostatnich 31 dni

Przez ostatnie 31 dni cena LEGO 912311 wahała się od 9,90 zł (26 września 2026) do 28,98 zł (22 września 2026), czyli o 66%. Dzisiejsza cena jest równa najniższej z tego okresu.

Instrukcja LEGO 912311

Instrukcję budowania zestawu LEGO 912311 TIE Advanced LEGO udostępnia bezpłatnie w swoim serwisie, skąd można ją pobrać i wydrukować. Przyda się przy składaniu 29 elementów i przy sprawdzaniu, czy w pudełku niczego nie brakuje.

Otwórz instrukcję LEGO 912311 w serwisie LEGO
9,90 zł
Kup najtaniej w Allegro
Kup w Allegro