Technic · #42172

LEGO 42172 McLaren P1™

Najniższa cena LEGO 42172 McLaren P1™ to dziś 1367,03 zł w 22 sklepach, czyli o 30% poniżej ceny katalogowej (1949,99 zł).

➡️

Stabilna cena

1% poniżej średniej 30 dni

Oszczędzasz 583 zł (30%) vs cena katalogowa 1950 zł · 1% poniżej typowej ceny 30 dni (1399 zł)

Gdzie kupić22 oferty

Pokaż ceny
Morele

Morele

morele.netDostępne

1379,00 zł

0,35 zł/szt−29%

z darmową dostawą

Kup
Allegro

Allegro

Allegro Smart!
allegro.plDostępne

1379,00 zł

0,35 zł/szt−29%

darmowa dostawa dla subskrybentów Smart!

Media Expert

Media Expert

mediaexpert.plDostępne

1379,00 zł

0,35 zł/szt−29%

z darmową dostawą

Amazon

Amazon

amazon.plDostępne

1379,00 zł

0,35 zł/szt−29%

z darmową dostawą

Jako Partner Amazon zarabiamy na kwalifikujących się zakupach. Cena dla Ciebie się nie zmienia.

Jatu.eu

Jatu.eu

jatu.euDostępne

1382,03 zł

0,36 zł/szt−29%

z dostawą 15,00 złcena 1367,03 zł + kurier

Szczegóły zestawu

Numer
42172
Seria
Technic
Podkategoria
Licensed
Wydany
sierpień 2024
Planowane wycofanie
12.2027 (szacunek)
Dystrybucja
Tylko LEGO.com
Wiek
od 18 lat
Wymiary pudełka
37,8 × 52,2 × 23 cm
Ocena okazji
76 / 100

Cykl życia zestawu

  1. Premiera
    08.2024
  2. Rekord ceny
    1169,00 zł23.12.2025
  3. Dziś
    22.10.2026
  4. Planowane wycofanie
    12.2027

Wartość na rynku wtórnym

BrickLink, sprzedaż z 6 miesięcy
Odświeżone 16.10.2026Zobacz na BrickLink →

O zestawie LEGO 42172

LEGO 42172 McLaren P1™ to zestaw z serii Technic wydany w 2024 roku. Składa się z 3893 elementów. Wymiary pudełka to około 37,8 x 52,2 x 23 cm. Producent rekomenduje go dla budujących w wieku od 18 lat. Cena katalogowa to 1949,99 zł, co daje około 0,50 zł za element. Zestaw jest w bieżącej sprzedaży, aktualnie porównujemy jego ceny w 22 sklepach.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje LEGO 42172 McLaren P1™?

Najlepsza aktualna cena zestawu LEGO 42172 McLaren P1™ to 1367,03 zł. Porównujemy ceny w 22 sklepach.

Ile elementów ma zestaw LEGO 42172?

Zestaw LEGO 42172 McLaren P1™ zawiera 3893 elementów. W tym 14 unikalnych elementów dostępnych tylko w tym zestawie.

Jakie wymiary ma zestaw LEGO 42172?

Pudełko zestawu LEGO 42172 McLaren P1™ ma wymiary około 37,8 x 52,2 x 23 cm.

Jaki jest status zestawu LEGO 42172?

Zestaw LEGO 42172 McLaren P1™ ma status: aktywny (dostępny w sprzedaży). Rok wydania: 2024.

Gdzie znajdę instrukcję do LEGO 42172?

Instrukcja budowania zestawu LEGO 42172 jest bezpłatnie dostępna w oficjalnym serwisie LEGO, skąd można ją pobrać w formacie PDF i wydrukować.

Gdzie najtaniej kupić LEGO 42172?

Najtaniej kupisz LEGO 42172 McLaren P1™ w sklepie Morele za 1379,00 zł.

Ile kosztuje jeden element zestawu LEGO 42172?

Przy cenie katalogowej 1949,99 zł i 3893 elementów jeden element kosztuje około 0,50 zł.

Ile można zaoszczędzić na LEGO 42172?

Obecnie najlepsza oferta 1367,03 zł jest o 30% (583 zł) niższa od ceny katalogowej 1949,99 zł.

Cena LEGO 42172 z ostatnich 31 dni

Przez ostatnie 31 dni cena LEGO 42172 stała w miejscu i trzymała się okolic 1379,00 zł. Dzisiejsza cena jest równa najniższej z tego okresu. Najniższa znana cena tego zestawu w całej historii to 1169,00 zł (23 grudnia 2025).

Instrukcja LEGO 42172

Instrukcję budowania zestawu LEGO 42172 McLaren P1™ LEGO udostępnia bezpłatnie w swoim serwisie, skąd można ją pobrać i wydrukować. Przyda się przy składaniu 3893 elementów i przy sprawdzaniu, czy w pudełku niczego nie brakuje.

Otwórz instrukcję LEGO 42172 w serwisie LEGO

Warto wiedzieć

Dla kogo ten zestaw

To propozycja głównie dla dorosłych fanów i kolekcjonerów.

Z 3893 elementów jest to ogromny, wielogodzinny projekt.

Cena, oszczędności i dostępność

W ciągu ostatnich 30 dni cena spadała nawet do 1379,00 zł.

Zestaw jest w bieżącej sprzedaży. Ustaw alert cenowy, aby dostać powiadomienie, gdy cena spadnie poniżej progu, który Cię interesuje.

1379,00 zł
Kup najtaniej w Morele
Kup w Morele